Akių operacijas dažnai renkasi ir vyrai

Akimis vis dažniau ima rūpintis ir vyrai, ne tik moterys, kaip būna įprasta manyti. Todėl nieko keisto, kad ir akių operaciją pasirenka stipriąja lytimi vadinami vyrai. Vokų korekcija, pakėlimas ir kitos procedūros padeda atstatyti veido estetiką ir skatina geriau jaustis, labiau pasitikėti savimi, ką jau kalbėti apie teigiamą įspūdį kitiems.man-1420612_1280

Nors vyrai ir rečiau kalba apie estetinę plastinę operaciją (tiek akių, tik ir bet kurios kitos vietos), tačiau klientai jie nėra tokie jau išskirtiniai ir reti. Visgi viešai kalbėti apie plastines operacijas, veido, akių ar kitas korekcijas vyrams nėra taip jauku kaip tai jau įprasta moterims (nors ir šios neretai gėdijasi prabilti apie atliktas ar planuojamas korekcijas). To priežastys būna labai įvairios, tačiau kartais, ypač jei norima operaciją atlikti siekiant geresnio įspūdžio, vertėtų apie savo planus prabilti, sulaukti patarimų – ne visada tai, kas mums atrodo geriausia ir patraukliausia iš tiesų yra tai, ko mums reikėtų. Pavyzdžiui, asmuo nėra patenkintas savo akių forma, nori atlikti vienokią ar kitokią korekciją, tačiau viską įsivaizduoja pernelyg aštriai ir dėl to po operacijos ne tik nesulaukia komplimentų, bet ir patiria dar didesnį stresą. To išvengti galima bendraujant ir tai iš tiesų padeda. Nenorite apie tai kalbėti su draugais ar kolegomis? Nepamirškite, kad geriausiais pašnekovais gali būti Jūsų šeimos nariai!

Pati akių operacija, vokų korekcija ar kitos procedūros – kruopštumo reikalaujantis procesas, kuriam reikalingas šioks toks ne tik chirurgo, bet ir Jūsų pasiruošimas. Apie kiekvieną smulkmeną ir būtiną sąlygą Jums papasakos Jūsų akis koreguosiantis specialistas, todėl būtinai įsiklausykite į jo rekomendacijas ir siūlymus, o jei iškeliamos kokios nors sąlygos (pvz., atsisakyti kai kurių produktų) – nebandykite apgauti savęs, nes tai gali pakenkti Jūsų operacijos sėkmei.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s